Chervonograd Yacht Club Червоноградський Яхт Клуб

КУБОК ДНІСТРА 2012 з парапланерного спорту/Червоноградський Яхт Клуб

15 _й КубокLocations of Site Visitors
вКотакте

ПАРАПЛАНЕРИЗМ - If I could fly - Якби я міг літати ГОЛОВНА СТОРІНКА (Home) - Чемпіони Червоноградського Яхт Клубу


З 27 квітня по 5 травня у с. Нагоряни .Могилів-Подільський район Вінниччини. В особистому заліку на п’єдестал пошани піднімалися виключно досвідчені львівські парапланеристи: Микола Струк, Андрій Чучко і Володимир Федорук (Червоноград).

Володимир Федорук (Червоноград).
Ідея участі в змаганнях на Кубок Дністра виникла давно , але знаходились причини щоб відкласти поїздку : то погода псувалась , не було компанії для поїздки ... Нарешті і погода зашипотіла , і бажаючі з"явились . УРА! ЇДЕМО ! В село Нагоряни , Могилів-Подільського району Вінницької області . Дійство відбувалось на березі мальовничого Дністра...

День 1.
Тренування
В тренувальний день погода була "слабкою" - гаряче сонце "плавило мізки" . В результаті : за 15 хвилин вдалося стартувати кільком пілотам . а хто не встиг міг вже і не стартувати через відсутність сприятливих умов ... Тим , кому вдалося взлетіти в повітря згодом не можливо було приземлитись- небо тримало .

День 2.
На брифінгу радою пілотів було поставлено завдання 72 кілометри . Завдання було не простим. На фініші шість учасників . Набори висоти до 3 000 метрів над рівнем моря. Червоноградському пілоту Володимиру Федоруку вдалось пролетіти 58 кілометрів . Це вже результат !

День 3.
Спека + 29 градусів ... 4 години очікування на старті...Немає вітру . Нерви і кров закипає . Польотний день відмінено . :((

День 4.
Поставлено завдання "ТРИКУТНИК" . На фініші нікого .
Доводилось пробиватись через сильний зустрічний вітер , хоча прогноз погоди показував штиль .

День 5.
Знову смаження на стартовій пательні ...:((
Погода безвітряна - пілотний день відмінено ...

День 6.
Завдання 69 кілометрів.
Погода бомба. Набори висоти 2 000-2 500 метрів . Пречудова колективна робота - в стартовому терміку 25 парапланів . На фініші 7 пілотів . Червоноград третій !

День 7.
Завдання 54 кілометри . Проміжну точку доводилось брати з сильним зустрічним вітром . Багато спортсменів "просіло" .Червоноград знову третій на фініші !

День 8.
ДЕНЬ ПРАВДИ .
Відмінено з огляду на грози.

РЕЗУЛЬТАТ - ТРЕТЄ ПРИЗОВЕ МІСЦЕ ! НА П"ЄДЕСТАЛІ ВСЯ ЛЬВІВСЬКА КОМАНДА "КУМУЛЮС"

We Are the Champions !!!


Создан 12 мая 2012